MOP Podłęże

A4 kierunek Tarnów-Kraków

Miejsc: 33 (wewnątrz), 50 (zewnątrz)

Bar w Podłężu  przed  Krakowem znajduje się w miejscu obsługi podróżnych (MOP) przy autostradzie A4 na trasie Tarnów Kraków.
Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 33 gości, a w sezonie letnim dodatkowo na zewnątrz ponad 50. Posiada duży parking. W bezpośrednim sąsiedztwie baru znajduje się budynek sanitariatów z większą ilością toalet co jest bardzo istotne dla dużych grup podróżnych, wycieczek i pielgrzymek. Obok baru znajdują się miejsca wypoczynku podróżnych na świeżym powietrzu, wyposażone w zadaszone stoliki i ławki. Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków,kotleta schabowego ,żurku i innych produktów kuchni polskiej. Bar oferuje wiele innych smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio i w miłej atmosferze.

Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W budynku baru znajduje się stoisko firmowe gdzie kupić można produkty  Firmy „Taurus" z Pilzna.

Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. A dla kierowcy duży rabat.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.