Ładna k/Tarnowa

Ładna 5

Miejsc: 136 (wewnątrz), 30 (zewnątrz)

Bar Taurus w Ładnej znajduje się przy drodze krajowej nr 4 w bliskim sąsiedztwie Tarnowa. 

 

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 135 gości, a w sezonie letnim dysponuje dodatkowo 30 miejscami na zewnątrz baru. Posiada duży, ogrodzony, monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Bar stanowi element kompleksu hotelowo gastronomicznego, w którym znajduje się jeszcze trzygwiazdkowy hotel, sklep i sala konferencyjna z 60 miejscami.  Kompleks hotelowo gastronomiczny w Ładnej jest miejscem gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy, zorganizować przyjęcie weselne lub firmową imprezę integracyjną w plenerze i wypocząć w komfortowych warunkach jakie oferuje hotel. Hotel posiada 23 klimatyzowane pokoje i 47 miejsc noclegowych.

 

Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i wielu innych dań kuchni polskiej. Bar oferuje całą gamę smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio
i w miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W sąsiedztwie baru znajduje się dom weselny, w którym organizowane są wesela i inne imprezy okolicznościowe na 250 osób. Dom weselny otoczony jest terenem zielonym z alejkami spacerowymi i miejscem do grillowania. Dom weselny posiada elegancki i estetyczny wystrój. Wesela słyną z profesjonalnej obsługi i wykwintnych potraw na każdą kieszeń. Przyjęcia weselne cieszą się dużym powodzeniem czego dowodem są rezerwacje z dużym wyprzedzeniem.

 

Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.