MOP Mokrzyska

A4 kierunek Tarnów - Kraków

Miejsc: 33 (wewnątrz), 24 (zewnątrz)

Bar w Mokrzyskach znajduje się przy trasie A4 na trasie Kraków - Tarnów koło Brzeska.

 

Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 33 gości, a w sezonie letnim dodatkowo na zewnątrz 24. Posiada duży, monitorowany parking. W bezpośrednim sąsiedztwie baru znajduje się budynek sanitariatów z większą ilością toalet co jest bardzo istotne dla dużych grup podróżnych, wycieczek i pielgrzymek. Obok baru znajdują się miejsca wypoczynku podróżnych na świeżym powietrzu, wyposażone w zadaszone stoliki, krzesła i ławki. Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Bar oferuje wiele innych smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio i w miłej atmosferze tak jak oczekują wycieczkowicze.

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W budynku baru znajduje się sklep firmowy gdzie kupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.


Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.