Czchów

Czchów, ul. Sądecka 6

Miejsc: 60 (wewnątrz), 36 (zewnątrz)

Bar Taurus w Czchowie położony jest nad Dunajcem w pobliżu pola namiotowego i zapory w Czchowie, przy drodze krajowej nr 75, na trasie Jurków - Nowy Sącz.


Położony w zaciszu rzeki Dunajec i jeziora Czchowskiego służy podróżnym a także wczasowiczom i wędkarzom. Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 60 gości, a w sezonie letnim dysponuje dodatkowo 35 miejscami na zewnątrz baru. Posiada duży parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Można tutaj ucieszyć podniebienie za sprawą dobrze znanej golonki podkarpackiej z Pilzna, schabu z rusztu czy pierogów pilzneńskich z borówkami i wieloma innymi daniami kuchni polskiej. W ofercie baru znajdują się także dania rybne jak: pstrąg czy sandacz. Nawet najbardziej wybredni znajdą tu coś smacznego, a wszystko w bardzo przystępnych cenach i miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Bar przyjmuje grupy wycieczkowe, gwarantuje sprawną obsługę i tanie, smaczne potrawy.
Rezerwacja mile widziana. Kierowca i pilot obsługiwani gratis.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.