Pilzno nr 1

Pilzno, ul. Legionów 58

Miejsc: 98 (wewnątrz), 26 (zewnątrz)

Bar Taurus nr 1 w Pilźnie znajduje się przy krajowej drodze nr 4 przy ul. Legionów 58, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy Taurus.

 
Bar jest czynny całą dobę i może przyjąć jednorazowo 100 gości, a w sezonie letnim dodatkowo na zewnątrz 30. Posiada duży, ogrodzony, monitorowany parking, a przede wszystkim znakomitą kuchnię. Jest licznie odwiedzany przez podróżnych w tym uczestników wycieczek i kierowców.

Bar słynie przede wszystkim z golonki podkarpackiej z Pilzna, pilzneńskich pierogów, pierożków pieczonych, naleśników, gołąbków i innych produktów kuchni polskiej. Bar oferuje wiele innych smakowitych potraw w bardzo przystępnej cenie. Można tu zjeść szybko, tanio i w miłej atmosferze. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu. Wędliny i wyroby garmażeryjne pochodzą z Firmy „Taurus" z Pilzna, producenta wyrobów tradycyjnych, z których 15 zostało wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W budynku baru znajduje się sklep firmowy gdzie kupić można produkty Zakładu Przetwórstwa Mięsa Firmy „Taurus" z Pilzna.


Bar przyjmuje grupy wycieczkowe. Rezerwacja mile widziana. Kierowca obsługiwany gratis.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.